Estetická stomatologie

Sklokeramické fasety

Sklokeramické fasety

Specializujeme se na vytváření krásných a přirozených úsměvů porcelánovými fasetami, používáme pouze nejmodernější sklokeramické materiály umožňující nepřekonanou estetiku a pevnost. Nejlepšího estetického výsledku lze dosáhnout pouze individuálně zhotovenými fasetami.

Sklokeramika je velice odolný, hladký a stálobarevný materiál s průsvitností a strukturou velmi podobnou sklovině.

Celokeramické korunky a můstky

Celokeramické korunky a můstky

3D laboratorní frézovací a press systém pro vysoce kvalitní keramické konstrukce bez použití kovu je vysoce účinný a přináší skvělé výsledky.

Pomocí korunek a můstků obnovujeme přirozené zuby, které byly poškozené, rozpadlé či chybějící. Korunka se zhotovuje jako obnovení jednoho zubu poškozeného kazem nebo frakturou zpět do původní formy.

V SDC provádíme úpravu zubů zásadně metodou schůdkové preparace. Pouze tímto způsobem je možné dokonalé obnovení vlastních zubů s přesným okrajovým uzávěrem, jednak pro lepší hygienu, ale také jako prevenci zánětu, kazu a parodontozy. Nabízíme zejména celokeramicke korunky a můstky, pro méně náročné klienty též kovokeramické.

Schůdkový systém mnohonásobně prodlužuje životnost korunek i můstků, ale také značně šetří vaši peněženku.

Bílé výplně

Bílé výplně

Amalgamové výplně jsou přežitkem. Zuby, které jsou zaplněny velkými amalgamovými výplněmi jsou vystaveny i velkému nebezpečí fraktur. V SDC nabízíme bílé výplně, kompozitní nebo porcelánové inlaye.

Bílé výplně neobsahují těžké kovy jako amalgam a jsou ideální volbou pro docílení dlouholeté pevnosti ve vyplněných zubech.

Bělení zubů

Bělení zubů

Bělejší a jasnější úsměv pomáhá zanechat velmi dobrý dojem. Barva zubů je ovlivněna mnoha faktory. Čaj, káva, víno či kouření zabarvují zuby, stejně tak dlouhodobé užívání některých léků. V SDC vám nabízíme:

BriteSmile

BriteSmile ordinační bělící systém produkující až o 10 odstínů bělejší výsledek za 60 minut. Technologie byla vynalezena specialisty na lasery z americké kosmické agentury NASA.

Ordinační bělení pomocí plasmové lampy

Ordinační bělení pomocí plasmové lampy je další vysoce účinný systém, pracující s vyšší koncentrací bělícího gelu.

Domácí bělení

Domácí bělení , vysoce účinný produkt z USA. Pro klienta se zhotoví laboratorně zcela individuální forma jako nosič gelu, který si klient sám aplikuje každý den pouze na 30 minut po dobu 10 dnů, s možností opakování po konzultaci s lékařem.