Naše technologie

Frézovací centrum CERAMILL

Frézovací centrum CERAMILL

Používáme nejmodernější špičkové přístroje pro přenos modelu, skenování a frézování zirkonových konstrukcí korunek a můstku od německé firmy AmannGirrbach

Digitální viziografie

Digitální viziografie

Použití nejlepší a nejmodernější technologie, obzvlášť v radiografii, je velice důležité, jelikož řezání může být škodlivé. Počítačový systém, zvaný digitální viziografie vytváří rentgenové snímky chrupu pacienta. Digitální viziografie Dimaxis používá až o 90% méně záření než konvenční rentgeny.

Ozonytron

Ozonytron

Bezbolestná léčba a prevence kazu, desinfekce kořenových kanálků a parodontálních chobotů.

Jsme jedni z mála, kteří nabízejí tuto léčbu. Tato hi-tech léčba nezahrnuje žádné injekce nebo vrtání a je naprosto bezbolestná. Plně zachovává zdravou zubní tkáň.

Biostimulační laser

Biostimulační laser

Úžasná léčba bolestivých stavů v ústní dutině. Zastavuje a léčí opary, afty i jiné bolestivé stavy. Navíc snižuje zvýšenou citlivost zubů např. na studené podněty či léčí počínající záněty.Díky této technologii můžeme cíleněji a více možnostmi pomáhat našim klientům od bolestivých stavů v ústech.

Vector

Vector

Tato speciální technologie pro udržení orálního zdraví jako prevence parodontózy je dosud nepřekonatelnou pro dokonalé vyčištění a vytvoření ideálního prostředí v ústech. Naprosto originální metoda prevence a léčby parodontózy, výjimečně šetrná a léčící.

VDW Reciproc

VDW Reciproc

Nejmodernější špičkový přístroj pro opracování kořenových kanálků.

The Wand

The Wand

Тhe Wand je bezbolestná injekce, která neznecitlivuje rty, obličej ani mimické svaly.

toothspy

Detektor kazu

ToothSpy je detektor kazu, s jeho pomocí můžeme diagnostikovat kazy bez použití rentgenu.